Vyměním..

Napište mi na winelabels.eu@email.cz


Manžetové knoflíčky kovové, v krabičce.
Jedinečná kniha s řadou historických dokumentů, autor historik přednáší na Prešovské univerzitě. Kniha v pevné vazbě, rok 2010.
Zednářská historie této části Slovenska, podaná historikem s přístupem do mnoha archivů. Kniha v pevné vazbě, tištěná ve slovenštině.
Renomovaný historik, pracovník Knihovny Národního muzea, hermetik L.Antonín. Kniha v pevné vazbě, rok 2003.
Velmi dobře napsaná, vědecká publikace k tématu vývoje a života templářského řádu. Do detailů sepsaný příběh řádu, který stál mezi duchovnem a rytířstvem. Kniha v pevné vazbě, rok 2006.
Publikace o SZ, zaměřená na skotské SZ. Seznámíme se se základními symboly a jejich významem, mytickou i skutečnou historií bratrstva. Autor je kustodem Skotského zed. muzea a knihovníkem Zedn. domu v Edinburghu a také členem Řádu. Kniha v pevné vazbě, rok 2010.
Kniha (2007) v pevné vazbě o raných počátcích, o organizaci, pozdravech, symbolech i o přijímání nových členů a tedy i o zajímavých iniciačních rituálech SZ.
Vzájemné působení rytířského řádu templářů a assassinů ve Svaté zemi přeměnilo templáře z papežovy soukromé armády na pravou tajnou společnost. Kniha v pevné vazbě, rok 2004.
Klíčenka s kotoučkem do nákupního vozíku, zdobeno oboustranně
Kostka 53x53mm z přírodní bílé žuly, posazená ve dřevěné podstavě (ruční výroba) o třech stupních. Jedna část podstavy je sražená, lze na ni umístit např. mosazný štítek s věnováním.
Kostka 62x62mm z přírodní, šedě mourované žuly, posazená ve dřevěné podstavě (ruční výroba) o třech stupních. Jedna část podstavy je sražená, lze na ni umístit např. štítek s věnováním.
Kravata s jemnými znaky SZ - vše v černé barvě
Otvírač dopisů plastový
Černý motýlek (na zapínání) s potiskem
Rukavice bílé s výšivkou, větší velikost L
Rukavice bílé s výšivkou, menší velikost M
Bílá zástěra 1°, možnost regulace délky pásku podle obvodu pasu
Magnetka 87x52 mm
Pin akácie větší
Pin akácie menší
Pěkný pin pomněnka ("Forget me not") je pin pro partnerky SZ. Také se nosila v dobách, kdy nebylo možno nosit odznak SZ, nebo jiné "zakázané" organizace.
Pin kladívko, bronzová patina, asi 23mm
Pin kladívko stříbrné, asi 23mm
Pin CtM předchůdce
Barevný pin s motivem růže + kříže.
Pin se znakem SZ, snad nejmenší velikost vůbec :-)
Pin znak SZ se zdobením. Velikost asi 2cm.
Pin znak SZ se zdobením a písmenem G. Velikost asi 2cm.